Xiaomi’nin Amazfit Smart Sports Watch 3 satışa sunuldu

Xiaomi’nin en pahalı giyilebilir ürünü Amazfit Smart Sports Watch 3 bugün resmen satışa sunuldu. Ülkemizde de satılacak saatin fiyatı ne kadar oldu?

Xiaomi‘nin alt şirketi Huami tarafından yapılan ve büyük satış rakamlarına ulaşan Amazfit akıllı saatlerin en yenisi Amazfit Smart Sports Watch 3 bugün ilk kez satışa sunuldu. Ülkemizde de ciddi bir hayran kesimi olan bu akıllı saatlerin en önemli özelliğinin ise inanılmaz bir şarj performansı sunabilmesi oluyor. Apple ve Samsung gibi markaların akıllı saatlerini 3 -4 gün arasında kullanabilirken iki farklı kullanım senaryosu sunan üçüncü nesil Amazfit Smart Sports ise 11 gün ile 14 gün arasında şarj süresi sunması ile öne çıkıyor.

Bugün 180 dolar fiyattan satışa sunulan saat, Xiaomi‘nin de en pahalı giyilebilir ürünü olması ile öne çıkıyor. 1.34 inç JDI yapımı 320×320 OLED ekrana sahip yeni nesil akıllı saat 4GB Hafıza ve 512MB RAM ile geliyor. Tasarımı ile Samsung Gear 3 serisine benzettiğimiz üründe yanda bulunan 2 tuş ise oldukça kullanışlı bir yapı sunuyor.